Clan - |HiT|
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Clan - |HiT|

Clan * |HiT| | * Fondatorii -=[KaLmAnT]=-
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Bancuri cu dinamovisti

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Bancuri cu dinamovisti Empty
MesajSubiect: Bancuri cu dinamovisti   Bancuri cu dinamovisti Icon_minitimeMar Sept 07, 2010 12:25 am

Astept sa vad cele mai tari bancuri cu dinamovisti din partea voastra



Aideti ca incep eu:


Intrebare:De ce se duce o sotie de dinamovist la mare???
Raspuns:Ca mica are acasa!!!


I: Care e diferenta dintre un dinamovist si o tava de cacat?
R: Tava.


- Care este diferenta dinte o buburuza si Dinamo?
- Buburuza are mai multe puncte...


Un reporter ia un interviu unui suporter dinamovist:
- Domnule, este alarmant ce se intampla la dumneavoastra. Conform unui sondaj, s-a demonstrat ca 96% dintre suporterii dinamovisti sunt homosexuali. Aveti vreo justificare ptr asta ?
- Da, restul de 4% sunt femei.



- Ce s-ar intimpla daca ar retrograda Dinamo?
- S-ar dubla numarul suporterilor stelisti.


Intra Cristea in discoteca. O gagica supertare il intreaba:
- Dansati?
- Nu fa proasto, asa merg eu!


- Ce folosesc dinamovistii pentru contraceptie?
- Personalitatea lor.


- De ce li se spune la dinamovistii spartanii ?
- Pentru ca vin 300 la stadion.


I: Esti intr-o camera cu un leu, o cobra si un dinamovist si ai un pistol cu doua gloante. Ce faci ?
R: Impusti dinamovistul! De doua ori!


Gigi Becali beat, impreuna cu sotia sa in fata stadionului Dinamo. Vine un politist si spune:
- Stiti, domnule Becali, nu e bine sa stati in fata stadionului Dinamo, ca sunt suporteri si pot sa va agreseze!
- Ce ma? Pe mine, Becali? Ce sa-mi faca ei? Pai, eu, la banii mei, cumpar tot stadionul lui Dinamo, il cumpar si pe Borcea. La care sotia zice:
- Lasati-l, domnule ofiter, sotul meu cand e beat cumpara toate cacaturile!


Doi dinamovisti stau de vorba:
- Auzi, mai Vasile, daca eu ma culc cu nevasta-ta, cum se zice ca suntem: veri, cumnati, cuscri ?
- Ma, eu cred ca se zice ca suntem chit.


- Ati auzit ca Posta Romana a trebuit sa-si retraga timbrele pe care tocmai le scosese?
- ?
- Erau cu jucatorii lui dinamo si oamenii nu stiau pe care parte sa scuipe.

Sus In jos
|HiT|.!KaLmAnT!.-cL
Admin
|HiT|.!KaLmAnT!.-cL


Mesaje : 89
Reputatie : 1
Data de inscriere : 05/09/2010
Varsta : 31
Localizare : Brasov

Bancuri cu dinamovisti Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu dinamovisti   Bancuri cu dinamovisti Icon_minitimeMar Sept 07, 2010 12:49 am

FOARTE TARE !!! MAM PRAPADIT DE RAS ORI CUM FORTZA STEAUA


Ultima editare efectuata de catre KaLmAnT- in Sam Sept 18, 2010 9:51 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://necs-clan.tk
|HiT|.!DeVilMik!.-sL*

|HiT|.!DeVilMik!.-sL*


Mesaje : 35
Reputatie : 1
Data de inscriere : 06/09/2010
Varsta : 30
Localizare : Buzau

Bancuri cu dinamovisti Empty
MesajSubiect: >:p   Bancuri cu dinamovisti Icon_minitimeMar Sept 07, 2010 12:56 am

CE FORTZA STEAUA...MIA BINE TII CU ALA CARE CASTIGA

Un dinamovist intra intr-o biblioteca si o intreaba pe bibliotecara:
- Buna Ziua! Aveti cartea "Dinamo in Liga Campionilor"?
- Da. Vedeti ca e la raftul cu SF.


I: De ce isi bat dinamovistii copiii in ziua de Craciun?
R: Pentru ca umbla cu Steaua

Un dinamovist da peste lampa lui Aladin. O freaca el si din ea iese un duh, gata sa-i indeplineasca o dorinta. Dinamovistul zice:
- Fa-l pe puradelul de fiul meu cel mai inteligent om de pe planeta. Duhul raspunde:
- Asa ceva e imposibil. Uite-te la el, e retardat mintal, jegos, plin de paduchi, nici nu stie sa scrie si sa citeasca. E prea greu. Ai vreo alta dorinta?
- Atunci fa sa castige Dinamo campionatul! La care duhul se scarpina in cap si zice:
- Ia adu-l pe fiul tau sa mai ma uit o data la el.

Bula mergea plingind pe strada. Un trecator il intreaba:
- De ce plingi, Bula?
- M-a batut tata.
- Si acum unde te duci asa hotarit?
- La Dinamo, ca am auzit ca aia nu bat pe nimeni.

Ce se intampla daca din gresala bagi in aparatul de cafea un banut cu sigla CFR Cluj?
- Pe afisaj apare scris UEFA Champions League.
- Ce se intampla daca bagi unul cu Dinamo?
- Pe afisaj scrie: MAI INCEARCA!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Bancuri cu dinamovisti Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu dinamovisti   Bancuri cu dinamovisti Icon_minitimeMar Sept 07, 2010 1:06 am

Frumoase bancuri devil Very Happy Very Happy Very Happy
Sus In jos
|HiT|.!DeVilMik!.-sL*

|HiT|.!DeVilMik!.-sL*


Mesaje : 35
Reputatie : 1
Data de inscriere : 06/09/2010
Varsta : 30
Localizare : Buzau

Bancuri cu dinamovisti Empty
MesajSubiect: >:)   Bancuri cu dinamovisti Icon_minitimeMar Sept 07, 2010 1:39 am

DAR DE ACESTEA CE SPUNTI>Smile..SUNT PUTIN CAM LUNGI:p

Un fan oltean, un fan stelist si unul dinamovist fiind intr-o tara musulmana sunt prinsi bind o sticla de Jack Daniels, sunt arestati si aruncati in inchisoare pina la stabilirea pedepsei. In fine vine ziua judecatii, sunt adusi in fata molahului care le arata bunavointa, condamnandu-i la doar 30 de lovituri de bici dupa care vor fi liberi sa plece. Ba mai mult spre norocul lor in ziua respectiva era o mare sarbatoare musulmana, asa ca molahul ii da fiecaruia voie sa ceara ceva inainte de a fi biciuiti.
Primul care urmeaza a fi biciuit este stelistul, care dupa ce se gindeste putin zice: "legati-mi o perna in spate". I se leaga perna, dar nu rezista decit la primele 10 lovituri dupa care se rupe, asa ca tot trebuie sa sufere celelalte 20 lovituri inainte de a fi dus pe brate singerind si plingind.
Urmatorul este dinamovistul, care zice: "legati-mi 2 perne in spate". Dar nici macar cele 2 perne nu pot sa reziste decit la 15 lovituri, trebuind sa le sufere ca si stelistul pe celelalte.
Ultimul care trebuia biciuit era fanul craiovean, dar inainte de a-si spune dorinta, molahul ii zice: "Esti fanul celei mai frumoase echipe din tara ta, cu cei mai loiali si pasionali suporteri, asa ca poti avea 2 dorinte!". Auzind asta oltenul spune: "Multumesc pentru bunatatea pe care mi-o arati si drept recunostinta, vreau 100 de lovituri de bici in loc de cele 30."
"Nu numai ca esti un om de onoare esti si foarte curajos" ii spune molahul, privindu-l cu respect. "Daca 100 de lovituri sunt ceea ce doresti, atunci 100 de lovituri vor fi. Acum ai dreptul la cea de-a doua dorinta,deci care este?"
"Va rog legati-l pe dinamovist in spatele meu"



Kirita, Fl Petre si Andone sunt prinsi pe acoperisul unei case in flacari din Craiova. Imediat pompierii sosesc la fata locului tinind o patura pe care sa sara cei de pe acoperis.
Primul care se hotaraste sa sara pentru ca ceilalti erau speriati si ca sa dea un exemplu este Andone, numai ca in ultimul moment pompierii trag patura si Andone se imprastie pe asfalt.
Inca rizind pompierii ii striga lui fl. petre sa sara urmatorul. Sare, pompierii iar misca patura asa ca se face si el una cu asfaltul.
Ultimul trebuie sa sara Kirita, dar nu vrea cu nici un chip:
"O sa miscati patura", le striga.
"Nu o s-o miscam" i se raspunde
"Nu va cred, nu am incredere in voi, o sa miscati patura din nou", striga Kirita
"Sari odata prostule" striga pompierii.
"Bine sar",raspunde dinamovistul, "dar mai intai puneti patura jos si indepartati-va la cel putin 10 m de ea..."

Sus In jos
|HiT|.!KaLmAnT!.-cL
Admin
|HiT|.!KaLmAnT!.-cL


Mesaje : 89
Reputatie : 1
Data de inscriere : 05/09/2010
Varsta : 31
Localizare : Brasov

Bancuri cu dinamovisti Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu dinamovisti   Bancuri cu dinamovisti Icon_minitimeVin Sept 10, 2010 6:15 pm

Super bancuri nu mai pot de rass !!!

De unde le tot scoateti Smile


Ultima editare efectuata de catre KaLmAnT- in Sam Sept 18, 2010 9:48 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://necs-clan.tk
E-mail:*

E-mail:*


Mesaje : 23
Reputatie : 0
Data de inscriere : 06/09/2010
Varsta : 30
Localizare : Buzau

Bancuri cu dinamovisti Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu dinamovisti   Bancuri cu dinamovisti Icon_minitimeVin Sept 10, 2010 6:38 pm

de pe net le iau leam gasit si eu:P
Sus In jos
|HiT|.!KaLmAnT!.-cL
Admin
|HiT|.!KaLmAnT!.-cL


Mesaje : 89
Reputatie : 1
Data de inscriere : 05/09/2010
Varsta : 31
Localizare : Brasov

Bancuri cu dinamovisti Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu dinamovisti   Bancuri cu dinamovisti Icon_minitimeSam Sept 18, 2010 9:48 pm

E nu fi rautocios asta e de unde le'au luat e treaba lor dar sunt super funny
Sus In jos
http://necs-clan.tk
N3curatu

N3curatu


Mesaje : 16
Reputatie : 5
Data de inscriere : 12/09/2010
Varsta : 34
Localizare : Arad

Bancuri cu dinamovisti Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu dinamovisti   Bancuri cu dinamovisti Icon_minitimeMier Oct 06, 2010 4:23 am

- Care e cel mai penibil pleonasm din limba romana?
- Dinamovist imbecil.

Claudiu Raducanu sarbatoreste:
-57 de zile! 57 de zile! Uraaa.
Colegii de echipa il intreaba:
-Ce s-a intamplat de esti asa bucuros?
-Am rezolvat jocul asta de puzzle in numai 57 de zile.
- Si? Ai stabilit vreun record?
- Sigur, zice Claudiu. Pe cutie scrie "intre 3-5 ani"

Primaria Capitalei a interzis accesul in zona Bulevardului Ghencea amendand clubul Steaua cu 10.000 Ron.
Purtatorul de cuvant al primariei a declarat : " Nu au platit impozitul pe spectacol, noi intelegem, circ 1 data sau de doua ori pe an , dar ei au inceput sa faca circ saptamanal "


Dupa meciul Steaua - Olimpique Lyon 3-5:
- Cum se saluta stelistii? Give me five!
- Care e animalul preferat al stelistilor? Cincila.
- Ce oras viseaza sa viziteze stelistii de Craciun? Cincinnati.
- Cum dau noroc stelistii dupa marele meci cu Lyon? Cin-cin.
- Care e site-ul favorit al stelistilor? HI5.
- Cladirea preferata? Pentagon
- Povestea preferata? 5 paini, de Ion Creanga
Sus In jos
Continut sponsorizat





Bancuri cu dinamovisti Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri cu dinamovisti   Bancuri cu dinamovisti Icon_minitime

Sus In jos
 
Bancuri cu dinamovisti
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Clan - |HiT| :: Altele :: Bancuri-
Mergi direct la: