Clan - |HiT|
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Clan - |HiT|

Clan * |HiT| | * Fondatorii -=[KaLmAnT]=-
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ce jocuri mai juacati??

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
E-mail:*

E-mail:*


Mesaje : 23
Reputatie : 0
Data de inscriere : 06/09/2010
Varsta : 29
Localizare : Buzau

Ce jocuri mai juacati?? Empty
MesajSubiect: Ce jocuri mai juacati??   Ce jocuri mai juacati?? Icon_minitimeVin Sept 17, 2010 2:02 am

postati aici ce jocuri mai jucati
Sus In jos
|HiT|.!KaLmAnT!.-cL
Admin
|HiT|.!KaLmAnT!.-cL


Mesaje : 89
Reputatie : 1
Data de inscriere : 05/09/2010
Varsta : 31
Localizare : Brasov

Ce jocuri mai juacati?? Empty
MesajSubiect: Re: Ce jocuri mai juacati??   Ce jocuri mai juacati?? Icon_minitimeMier Sept 22, 2010 6:49 am

REPET Imi pare rau dar nu mai ai voie si nici acces sa vorbesti cu membri forumului de sus !!! DeVilik are dovezi cu ce'ai facut si cum ai vorbit !!! Si cu amenintarile , mi'au ajuns si mie la urechi vorbele pe care le'ai zis despre DeVilMik ca " lai plesit de a inceput sa planga". O te rog cine te crede ?! Inafara de Alexxa ?! Nu e frumos ce faci noi trebe sa fim ca fratii sa ne intelegem bine nu sa ne certam , amenintam si sa mintim !!! Poate daca iti ceri scuze DeVilMik te va ierta ! Eu nu ma pot baga peste el sa'ti rezolv contu !!! sunt'em numa 2 fondatori !! Al treilea va fi fantomel daca vrea si DeVilMik desigur !!!

Multumesc ca mai ascultat !!! Si sper sa nu te superi pe mn ca eu chiar nu am treaba cu tine DeVilMik zice ca ai iesit din clan , REPET , AI IESIT DIN CLAN (nu ca te'a dat el afara) ! E adevarat sau nu ?!
Sus In jos
http://necs-clan.tk
 
Ce jocuri mai juacati??
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Clan - |HiT| :: Cos De Gunoi-
Mergi direct la: